דבר המנהלת

גלית אשכנזי

הורים יקרים,

במסגרת החינוך לערכים, תכנית כישורי חיים, והרצון לקדם את נושא האתיקה והמוגנות ברשתות החברתיות, נקיים במהלך החודש הקרוב פעילויות בנושא "השבוע הלאומי לגלישה בטוחה". התלמידים יחשפו למערך פעילויות שלם אשר יוקדש השנה לנושא "גם ברשת יש גבול". ילדים ובני נוער נמצאים ברשת זמן ממושך ועל פי רוב יהיו הראשונים שיראו ויוכלו לדעת האם חבריהם זקוקים לעזרה. במהלך הפעילות יחשפו התלמידים לנורמות התנהגות ראויות ברשת, הקניית כישורי חיים להתמודדות במצבים שונים תוך העלאת המודעות לסכנות. השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ייערך בתאריכים  7-3 בפברואר 2019, בשבוע זה נתמקד בעידוד התלמידים לפתח "שרירי" בחירה והתנהלות מתוך שיקול דעת, איפוק, אמפתיה, הבנה של מותר/אסור, מתאים/לא מתאים באופן שמותאם למרחב גלישה בטוחה, ובקידום תקשורת בינאישית רגישה, מוגנת ומקרבת, הרואה את העצמי וגם את האחר.

ילדינו חיים ברשת בחלק ניכר משעות היום, ולכם ההורים יש תפקיד חשוב ומשמעותי במערך החינוכי להקניית הרגלי גלישה בטוחה ולהקטנת החשיפה לסכנות ברשת. כאן תוכלו למצוא שפע של מידע להעלאת המודעות באשר להזדמנויות שהרשת מזמנת לנו ולסיכונים הטמונים בה, וכלים לקידום דו-שיח משמעותי עם ילדיכם:

הנכם מזמנים ללחוץ על הקישור: הורים מעורבים  .

 

תרגיל "למידה מרחוק" בחירום

במסגרת תרגיל התגוננות ארצי, יקיים משרד החינוך תרגיל "למידה מרחוק" בחירום. התרגיל יתקיים ביום חמישי ב- 14.3.19.

במהלך התרגיל יתרגלו המורים והתלמידים את המערכות ללמידה מרחוק שיופעלו בזמן חירום.
התרגיל מיועד להיכרות והתנסות של המורים והתלמידים עם תכנים לימודיים מתוקשבים ולניהול שיח מקוון של המורה עם התלמידים במרחב הלמידה הכיתתית שבאתר בית הספר.

אתר בית הספר: הנכם מוזמנים להיכנס לאתר בית הספר ולהתרשם מהפעילויות המגוונות המתקיימות בבית הספר.

 

הנהגת ההורים :

ביום רביעי ה- 20.02.19 בין השעות 20:00-22:00 תתקיים ישיבה רביעית של הנהגת ההורים.
במהלך הישיבה תוצג תכנית הגישור שתיכנס לבית הספר בשיתוף מרכז הגישור הקהילתי עירוני רחובות.

 

בברכה,

גלית אשכנזי מנהלת בית הספר

והצוות החינוכי