הנהגת הורים

הנהגה בית ספרית
ישיבת הנהגת הורים ראשונה לשנת הלימודים תשע"ט
להורים שלום רב, 
 
ביום רביעי ה-6.1 התקיים מפגש הנהגת הורים שלישי במהלכו צפינו בסרטון המשקף את העשייה הבית ספרית במהלך שבוע ההפנינג. בהזדמנות זו רוצה להודות לקרן קופר ואנה ספיבק על השתתפות בוועדת תכנון ההפנינג הבית ספרי. הנכם מוזמנים לצפות בסרטון המשקף את העשייה במהלך שבוע זה. הסרטון מצורף מטה.
 
הצגנו את תכנית מעשה להורים העדכנית, שנשלחה אליכם על ידי המחנכות ומצורפת גם כאן בקישור זה. תודות לכל ההורים שהשתתפו בוועדה זו, ולרותם בן חור על כתיבת התכנית להורים ועל ליווי התהליך מתחילתו ועד סופו. היום החלה תכנית מעש"ה לאחר שיח משמעותי בכיתות והסבר מפורט של התכנית לתלמידים. 
 
בנוסף, המשכנו לקדם ועדות בית ספריות:
  • וועדת פעילויות חברתיות אותה מובילה ענת חי בשיתוף המורות גליה קסוטו ודניאלה גוטמן, ובשיתוף נציגות של תלמידים ונציגי ההורים אילנה בכר, אנה ספיבק וקרן קופר. הועדה מקדמת פעילויות ליום המחנך ולפורים. 
 
  • וועדת חזות בית הספר המורכבת מנציגות של מורים (אביב ינון, ענבל שטרית, טלי קופלביץ, יעל שריקי ומיטל אוסדון)  והורים (אנה ספיבק, אבי רז, ורה אריה) ודנה בקידום פעילויות לשיפור חזות בית הספר.
    הפעילויות יתקיימו סביב חודש מרץ. 
 
  • וועדת ביטחון ובטיחות המורכבת מנציגות של מורים (ירדנה ציוני, דניאלה גוטמן ומירב ימיני) ונציגות הורית (דודו מנוחין ומור קידר) הדנה באכיפה של כללי וחוקי בית הספר. החלטות הועדה בנושא זה ישלחו בהמשך.
    בהזדמנות זו, מבקשת מכם להקפיד לשלוח את הילדים בזמן לבית הספר. יום הלימודים מתחיל בשעה שמונה בבוקר, ושערי בית הספר ינעלו בשעה זו. ילד המאחר לבית הספר נדרש להביא אישור רפואי או אישור מהוריו על כך. ילדים המאחרים ירשמו במזכירות בית הספר. אנא שוחחו עם הילדים על חשיבות ההגעה  בזמן. 
 
  • וועדת נשק וסע בהובלת דודי מנוחין ממשיכה לפעול במרץ. כל הכבוד לכל ההורים שמשתפים פעולה ומגיעים בזמן.
 
 מפגש הנהגה רביעי יתקיים ביום רביעי ה-20.2  בין השעות 20:00-22:00. 
 בברכה,
  גלית אשכנזי 
  מנהלת בית ספר שז"ר 
רחובות 
תכנית מעש"ה להורים
סרטון שבוע הפנינג