לוח הודעות

מחדשים את פני השרותים שיהיה יותר נעים

במסגרת שיעורי פרטני אומנות וכיתת אומן מכל השכבות, הכינו התלמידים מראה חדש לשרותי בית הספר של כל השכבות: דמויות קומיקס מדברות, פרחים ושילוט ברור על מנת שיהיה יותר נעים ונקי לכולם, למען שמירה על סביבה נקייה

חג הסיגד

באדיבות ורד, סייעת מצוות בית הספר, קיבלו כל ילדי בית הספר טעימה מחג הסיגד. ורד הציגה את מנהגי העדה האתיופית במהלך חג הסיגד וסיפרה על מהותו. הילדים וגם צוות המורים היו מרותקים וזכו להיכרות מעמיקה יותר עם מנהגי העדה. תודה מקרב לב לורד המקסימה

מחבקים את הדרום

תלמידי שז"ר נענו ל״קול הקורא״ בנושא פרוייקט דרום שחור והצטרפו לקמפיין שמטרתו העלאת המודעות בקרב בני נוער על החיים והקושי בצל המצב בדרום.
התלמידים הגיעו עם חולצות שחורות ואדומות, יזמו הפסקה פעילה עם תחנות הקשורות ומותאמות לגילאי התלמידים.
המסר שרצו להעביר הוא קצת מהתחושות וממה שעובר על התושבים בעוטף. התלמידים יצרו דרום אדום לעומת דרום שחור.
בסוף היום התכנסו באולם הספורט שתי השכבות הבוגרות אשר יצרו לב אנושי, ויצרו גם סרטון בו הם קוראים לדרום שחור להיות חזרה דרום אדום, פורח ומזמין.

הקמת פינת שז"ר בספריה

במסגרת ועדת ספריה הנפגשים אחת לשבוע, הועלתה יזמה ע"י הועדה להקים בספריה פינת זלמן שז"ר הנושא את שם בית הספר. התלמידים איתרו את ספריו הנמצאים בספריה ויצרו פינה מיוחדת עם ספריו, תמונתו ומידע על פועלו.

הדלקת נרות, חנוכה תשע"ט

בשיתוף הרב שמואל בליווי שירי חנוכה וריקודי מעגלים.
בנוסף, הדלקת נרות עם מתנדבי בית הספר לכבוד החנוכה, ברכות חמות מהלב של התלמידים אל המתנדבים.

סוכה מתמטית

הכנת סוכה מתמטית שמטרתה המחשה והטמעה של פעולות מתמטיות. כל קישוט הוכן על פי התנייה מתמטית (פעולת כפל, חילוק, חיבור ומניה). בשכבת ה' השרשראות הוכנו על פי המבנה העשרוני וכך גם מוביילים על פי כללי הסימטריה.

שכבת ו ליוותה את החניכים בשכבת ו עם פעילות מסכמת והכינו שרשראות על פי כרטיסיות מספרים ומניה .

קוביות או לא להיות….

ילדי כיתה ו' משחקים בקוביות ועל הדרך מתרגלים הרבה צמצום שברים, השוואת שברים וחיבור שברים בעלי מכנים שונים. אפילו לא שמנו לב שהיה צלצול להפסקה.

פעילות חונכים וחניכים – הכנת ברכות לראש השנה תשע"ט

תלמידי כיתות ו' חונכים את ילדי כיתות א'. במהלך השבועיים הראשונים ללימודים התלמידים סייעו לכניסה קלה ורכה של תלמידי כיתות א'. קיבלו את פניהם בבוקר, פגשו אותם בכל הפסקה, הכירו להם את בית הספר, לימדו אותם ושיחקו איתם במשחקי חצר, תמכו בהם ועזרו להם בפתרון קונפליקטים שעלו ואף סייעו להם ביצירת קשרים חברתיים עם שאר ילדי הכיתה והשכבה. בראש השנה הכינו התלמידים יחד ברכות למשפחות ובתום שבועיים ערכנו פעילות סיכום ופרידה והכנו יחד קישוטים לסוכה הבית ספרית סביב מקצוע חשבון.

פעילות העשרה מתמטית שכבה ג'

ביום שישי התחלנו פעילות של העשרה מתמטית בשכבת ג'.

התלמידים הכינו משחק ״ ערךהמקום״ את המשחק הם יתקשרו בכיתות האם וילמדו את חבריהם .

יישר כוח לתלמידי ו שסייעו בקיום הפעילות .